Nádrže – k obetonování- kruhové

Nacházíte se zde : Nádrže -> K obetonování kruhové

Nádrže k obetonování jsou z hlediska nízkých pořizovacích nákladů vhodnou volbou pro provoz v lokalitách s výskytem tvrdého podloží, bez prosaku spodní vody, do svahovitého terénu, případně do lokací s plánovaným vyšším statickým zatížením. Nedoporučujeme instalovat v blízkosti míst s vytékajícím vodním zdrojem, vsakovací nádrže apod., kde hrozí podemletí nádrže okolní vodou a následné poškození. Nádrže nejsou určené pro vyšší zatížení např. přejíždění vozidel. V případě umístění v blízkosti komunikace si vyžádejte posudek statika. Pevnost nádrže nezajišťuje její výrobní konstrukce, ale usazení v betonu. Nádrž je nutné usadit na hotovou vytvrzenou betonovou základovou desku o síle 150mm až 200mm a po obvodu provést napojení prstence finálního betonového opláštění pomocí armatur dle stavebních norem a postupů.

Naše kvalitní nádrže z polypropylenu nabízíme v rozmezí 2-20m3, je však možné dodání i nádrže o jiném, Vámi požadovaném objemu.

Ke každému zakoupenému výrobku obdržíte veškeré dokumenty pro kolaudaci, tzn. protokol o 100 % nepropustnosti a vodotěsnosti, prohlášení o shodě, záruční list a montážní návod.

Vyberte objem nádrže v litrech