Nádrže

Použití:

Retenční nádrž slouží ke skladování užitkové vody a jejímu následnému využití. Nádrž je možné instalovat za zemní pískový filtr a následně využívat přečištěnou vodu k zalévání, splachování WC apod.Součástí nádrže je nátok (DN 100-150 dle volby zákazníka), dále revizní komín o průměru 60cm ve standartní výšce 20cm (zdarma max.do 30cm) a plastový krycí poklop.

Nádrž je možné instalovat za zemní pískový filtr a následně využívat přečištěnou vodu k zalévání, splachování WC apod. Součástí nádrže je nátok (DN 100-150 dle volby zákazníka), dále revizní komín o průměru 60cm ve standartní výšce 20cm (zdarma max.do 30cm) a plastový krycí poklop. 

Kompletní námi nabízený sortiment je vyroben z primárního polypropylenu – označovaného jako prvoplast bez příměsi recyklátu, který obsahuje konstrukční polypropylen (šedá barva materiálu) a technický polypropylen (oranžová, případně černá barva materiálu). Pouze u výrobků z primárního polypropylenu zákazník obdrží certifikát materiálu, který garantuje prvotřídní kvalitu a požadované fyzikálně mechanické vlastnosti materiálu, tzn. i dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu. Více o materiálu zde. Naše kvalitní nádrže z polypropylenu nabízíme v rozmezí 2-20m3, je však možné dodání i nádrž o jiném, Vámi požadovaném objemu.

Ke každému zakoupenému výrobku obdržíte veškeré dokumenty pro kolaudaci, tzn. protokol o 100 % nepropustnosti a vodotěsnosti, prohlášení o shodě, záruční list a montážní návod.

 

Zvolte typ a provedení nádrže

Samonosné

Samonosná kruhová

Samonosná hranatá

K obetonování 

K obetonování kruhová

K obetonování hranatá

Dvouplášťové

Dvouplášťová kruhová